Kada mogu započeti s obukom za vozača B kategorije?

Minimalna dob potrebna za početak obuke je navršenih 17 godina i 6 mjeseci života.

Koja je razlika između A, A1 i A2 kategorije?

Pod A1 kategoriju spadaju motocikli sa ili bez bočne prikolice, radnog obujma motora do 125 cm3 i snage motora do 11 kW. Minimalna dob potrebna za A1 kategoriju je navršenih 15 godina i 6 mjeseci života. - Pod A2 kategoriju spadaju motocikli sa ili bez bočne prikolice, čija snaga ne prelazi 35 kW. Minimalna dob potrebna za upis A2 je navršenih 17 godina i 6 mjeseci života - Pod A kategoriju spadaju motocikli sa ili bez bočne prikolice i motorna vozila na tri kotača snage veće od 15 kW. Za početak polaganja A kategorije potrebno je imati minimalno navršene 23 godina i 6 mjeseci života ili 19 godina i 6 mjeseci uz posjedovanje vozačke dozvole A2 kategorije.

Dolazite li po kandidata u školu ili na kućnu adresu?

Da, rado ćemo doći po kandidata na dogovorenu adresu. Potrebno je samo unaprijed dogovoriti s instruktorom vožnje.

Mogu li birati instruktora vožnje?

Naravno. Ukoliko već imate svog omiljenog instruktora, rado ćemo ga Vam dodijeliti ukoliko njezin ili njegov raspored to omogućuje.

Nemam puno vremena i želim u što kraćem vremenu položiti. Mogu li to?

Iako preporučamo uobičajeni raspored kako bi sve stvari “sjele” na mjesto, možemo Vam ponuditi i ubrzani tečaj. Ukoliko zbog osobnih razloga imate potrebu za time, obratite nam se telefonski ili nas posjetite u Dugoj ulici 1 kako bi dogovorili detalje.